У Швейцарії ухвалили вирок чотирьом банкірам у справі "гаманця Путіна"

Читать на русском

У Швейцарії ухвалили вирок чотирьом банкірам у справі "гаманця Путіна"
У Швейцарії ухвалили вирок чотирьом банкірам у справі "гаманця Путіна"

Суд Цюріха визнав винними чотирьох банкірів, які дозволили другу російського диктатора Володимира Путіна, віолончелісту Сергію Ролдугіну розмістити величезні суми у швейцарських банках.

Об этом сообщает Руспрес

Про це повідомляє ВВС, інформує NV.ua.

Екскерівників цюріхського відділення російського Газпромбанку визнано винними у недостатній обачності та засуджено до семи місяців умовно за допомогу Ролдугіну на прізвисько "гаманець Путіна".

Повідомляється, що Ролдугін переводив мільйони через рахунки у швейцарських банках без належних перевірок у період з 2014 по 2016 роки.

Згідно з швейцарським законодавством, банки зобов’язані відхиляти або закривати рахунки, якщо вони мають сумніви щодо власника рахунку або джерела грошей. Віолончеліст Ролдугін є хрещеним батьком старшої дочки Путіна Марії.

Троє із засуджених банкірів — росіяни та один — швейцарець.

Чоловіки, особи яких не можуть бути ідентифіковані відповідно до швейцарських обмежень на надання інформації, заявили, що подадуть апеляцію на рішення суду.

Із 2022 року Ролдугін перебуває під санкціями Євросоюзу. Зазначається, що віолончеліст має не менше п’яти офшорних компаній, і він є частиною фінансової схеми Путіна.

Источник: Политика и экономика