Заборона каналу «Беларусь 24» в Україні: Нацрада озвучила причини

Нацрада з питань телебачення та радіомовлення вилучила державний білоруський телеканал "Беларусь 24" із переліку іноземних програм, які можна транслювати в Україні: розпалювали ворожнечу та поширювали дезінформацію. Про це передає з посиланням на повідомлення Нацради з питання телебачення та радіомовлення.

Televizor
Фото: Facebook

"За результатами моніторингу іноземних телеканалів, що мовлять в Україні, члени Національної ради на засіданні 10 червня ухвалили рішення вилучити із Переліку іноземних програм, зміст яких відповідає вимогам Європейської конвенції про транскордонне телебачення і законодавства України телеканал "Беларусь 24", що має юрисдикцію Республіки Білорусь", — йдеться у повідомленні.

Деталі: Підставою для заборони телеканалу став показ в його ефірі програм за участю акторів, внесених Міністерством культури та інформаційної політики до переліку осіб, які загрожують національній безпеці нашої держави.

Окрім того, на "Беларусь 24" транслювали передачу "Панорама", у якій батальйон Донбас назвали "карательным батальоном".

Ще в одному сюжеті поширювали фейки щодо відмови української влади на законодавчому рівні захищати права національних меншин через безпідставне ототожнення категорій "національна меншина" та "корінний народ".

У Нацраді заявили, що такий контент містить елементи розпалювання національної ворожнечі.

Ретрансляцію каналу дозволили у липні 2015 року.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, на Волині суддя-хабарник відбувся штрафом.

Читати також:
Медведчук заплатить 300 тисяч у справі про книгу «Василя Стуса»
Поділитись


Джерело статті: “https://stopcor.org/zaborona-kanalu-belarus-24-v-ukrayini-naczrada-ozvuchyla-prychyny/”